Модульні споруди для освіти із сендвіч-панелей

Унаслідок дій російських військових у багатьох населених пунктах України великих руйнувань зазнали школи та садочки. Будівлі або ж зовсім зруйновані або не придатні до використання та потребують капітального ремонту, учням ніде вчитися. Модульні споруди для освіти із сендвіч-панелей – це швидке розв’язання багатьох проблем. В умовах війни такі споруди дозволяють швидко забезпечити доступ до освіти, відновити очне навчання.

Модульної споруди для освіти із сендвіч-панелей, а в даному випадку модульного дитячого садку будуються за принципом конструктора. Цей спосіб дозволяє заощадити час. За допомогою каркасних конструкцій у стислі терміни можна побудувати зручне, екологічно чисте  приміщення, де діти зможуть навчатися і  грати.

 

Серед переваг модульних будівель такі:

  • їхнє спорудження займає близько трьох місяців, у той час як капітальне будівництво школи триває від року до трьох, тобто це швидке рішення, коли потрібно розмістити велику кількість переміщених дітей – або на деокупованих територіях, де заклади освіти знищені чи пошкоджені;
  • їхня вартість нижча порівняно із капітальним будівництвом;
  • замовники можуть узгодити проєкт, характеристики будівлі із будівельною фірмою;
  • у модульній школі чи садку одразу закладені всі потрібні комунікації;
  • порівняно зі звичайним будівництвом спорудження модульних будинків менше шкодить довкіллю;
  • модулі за потреби можна додавати чи розбирати.

Процеси з монтажу та установки приміщень

Процеси з монтажу, установки приміщень, наповнення освітнього простору, підключення комунікацій та благоустрою територій триває близько чотирьох місяців. Приміщення модульного садка мобільні. Після відбудови основного приміщення його можна буде використовувати в інших цілях, зокрема і легко перемістити в інший населений пункт.

Модульні споруди для освіти із сендвіч-панелей розглядають як тимчасові споруди, тож особливих обмежень щодо їхнього спорудження немає.

 

Технічні характеристики споруди

Щодо технічних характеристик споруди, то модульна будівля легша за звичайну, тому має фундамент швидкого монтажу без земляних робіт та капітального будівництва. Стіни й дах виконують із сендвіч-панелей з пінополіізоциануратом (PIR).

Властивості PIR панелей:

  • теплопровідність – 0,022 Вт/мК,
  • водопоглинання – слабке 1-2%,
  • горючість – Г1 (низька горючість),
  • вогнестійкість – В1 (важкозаймистий),
  • паропроникність – нульова,
  • екологічна безпека – висока.

Підлога виконана з металевої рами з дерев’яним настилом та утепленням базальтовою ватою.

 

Повноцінно модульна будівля звичайну будівлю не замінила (для постійного проживання протягом багатьох років), але вона є досить комфортною. Наявність такого освітнього простору вирішує кілька викликів: учні відновлять очне/змішане навчання у школі та зможуть відвідувати гуртки, які будуть працювати на базі освітнього простору, що є важливим для якості освіті та психологічного відновлення і соціалізації дітей. Батьки зможуть не хвилюватися, адже діти навчаються недалеко від дому, до того ж поряд є укриття. Учителі матимуть безпосередній контакт з дітьми та навчатимуть їх в очному форматі.

 

ОТРИМАЙ АКТУАЛЬНИЙ ПРАЙС

Заповніть форму нижче і ми надішлемо Вам прайс на e-mail